Кухонний фартух: якою повинна бути керамічна плитка?

Кухонний фартухХіба можливо уявити життя без керамічної плитки, практичної і довговічної, стійкої до впливу води, високих температур і хімічних засобів? Не дивно, що її вважають ідеальним матеріалом для оформлення кухонного фартуха.

Дійсно, фартух, виконаний з керамічної плитки, не тільки виглядає досить цікаво і надає людям можливість експериментувати з дизайном, але і повністю справляється зі своїми функціями. Щоправда, дифірамби керамічному кухонному фартуху потрібно співати лиш тоді, коли матеріал для нього обраний правильно.

Як підібрати плитку для фартуха на кухні?

Зараз кожен магазин сантехніки чи будівних матеріалів пропонує на вибір безліч видів плитки – їх настільки багато, що очі розбігаються. Проте варто відмітити: у керамічної плитки існує досить сильний конкурент – керамограніт. І якщо в якихось інших аспектах він може виграти, у справі «кухонний фартух» перше місце, безумовно, віддають плитці – її легко монтувати, різати, та й сам матеріал має велику кількість фактур і кольорів.

Як відмічають дизайнери, у малій кухні краще використовувати плитку, що не відрізняється за кольором від гарнітуру. Це допоможе візуально зробити простір кухні більшим. І чим цікавіший інтер’єр кухні, тим яскравішим повинен бути фартух.

Але обрати колір плитки – недостатньо. Необхідно визначитися і з тим, як вона буде змонтована, тобто яким чином буде оформлено фартух – класичним, а може кабанчиком? До речі, це два найбільш популярні типи укладання керамічної плитки. І підходять вони абсолютно до будь-якого інтер’єру.

На кухні і так забагато роботи, тому не треба ускладнювати собі життя і обирати маленьку плитку. Безумовно, чим більшим буде її розмір, тим простішим стане прибирання. Та й маленька плитка має чимало швів, що досить швидко стають брудними. Але не варто забувати про габарити кухні. Якщо вона невелика, краще віддати перевагу плитці середнього розміру. А от плитка серйозного розміру ідеально підходить для великих приміщень.

Здається, оформити фартух плиткою дуже просто. Це дійсно не важко, але даний процес має власні нюанси. Наприклад, завжди перед укладанням матеріалу варто перевірити розташування розеток. Можете повірити, їх хаотичний порядок відносно швів зіпсує вигляд кухні.

І не забувайте про запас. Краще купити на десять відсотків більше плитки, ніж потрібно, і не переживати за те, що її може не вистачити. А таке трапляється, коли частина купленої плитки псується під час ремонту. Тому не варто відразу після закінчення ремонту викидати всі залишки матеріалу, адже через певний час знайти аналогічну плитку може бути просто неможливо.

Похожие статьи

Квартира в новостройке: плюсы и минусы
Квартира в новостройке: плюсы и минусы
К покупке недвижимости стоит относиться максимально ответственно. На данный момент можно приобрести недвижимость на вторичном …
Стоит ли заказывать товары из Китая?
Стоит ли заказывать товары из Китая?
На сегодняшний день каждый желающий может совершить покупку в любой точке мира благодаря виртуальной среде. …
Как найти хорошую квартиру в Одессе?
Как найти хорошую квартиру в Одессе?
Еще относительно недавно найти и купить хорошую квартиру в Одессе, было достаточно проблематично. Приходилось искать …
Покупаем холодильник: на что обратить внимание?
Покупаем холодильник: на что обратить внимание?
Современный ассортимент холодильников настолько велик, что порой сделать правильный выбор достаточно сложно. Эксперты отмечают, что …
Арендуем жильё в столице
Арендуем жильё в столице
Многие гости, и жители Киева вынуждены искать место для временного проживания из-за отсутствия денег на …
Пищевая силиконовая смазка для ремонта кухонной техники
Пищевая силиконовая смазка для ремонта кухонной техники
Сегодня все чаще на кухонном пространстве появляются различные модели кофемашин. Эти приборы имеют сложную систему …