Кухонний фартух: якою повинна бути керамічна плитка?

Кухонний фартухХіба можливо уявити життя без керамічної плитки, практичної і довговічної, стійкої до впливу води, високих температур і хімічних засобів? Не дивно, що її вважають ідеальним матеріалом для оформлення кухонного фартуха.

Дійсно, фартух, виконаний з керамічної плитки, не тільки виглядає досить цікаво і надає людям можливість експериментувати з дизайном, але і повністю справляється зі своїми функціями. Щоправда, дифірамби керамічному кухонному фартуху потрібно співати лиш тоді, коли матеріал для нього обраний правильно.

Як підібрати плитку для фартуха на кухні?

Зараз кожен магазин сантехніки чи будівних матеріалів пропонує на вибір безліч видів плитки – їх настільки багато, що очі розбігаються. Проте варто відмітити: у керамічної плитки існує досить сильний конкурент – керамограніт. І якщо в якихось інших аспектах він може виграти, у справі «кухонний фартух» перше місце, безумовно, віддають плитці – її легко монтувати, різати, та й сам матеріал має велику кількість фактур і кольорів.

Як відмічають дизайнери, у малій кухні краще використовувати плитку, що не відрізняється за кольором від гарнітуру. Це допоможе візуально зробити простір кухні більшим. І чим цікавіший інтер’єр кухні, тим яскравішим повинен бути фартух.

Але обрати колір плитки – недостатньо. Необхідно визначитися і з тим, як вона буде змонтована, тобто яким чином буде оформлено фартух – класичним, а може кабанчиком? До речі, це два найбільш популярні типи укладання керамічної плитки. І підходять вони абсолютно до будь-якого інтер’єру.

На кухні і так забагато роботи, тому не треба ускладнювати собі життя і обирати маленьку плитку. Безумовно, чим більшим буде її розмір, тим простішим стане прибирання. Та й маленька плитка має чимало швів, що досить швидко стають брудними. Але не варто забувати про габарити кухні. Якщо вона невелика, краще віддати перевагу плитці середнього розміру. А от плитка серйозного розміру ідеально підходить для великих приміщень.

Здається, оформити фартух плиткою дуже просто. Це дійсно не важко, але даний процес має власні нюанси. Наприклад, завжди перед укладанням матеріалу варто перевірити розташування розеток. Можете повірити, їх хаотичний порядок відносно швів зіпсує вигляд кухні.

І не забувайте про запас. Краще купити на десять відсотків більше плитки, ніж потрібно, і не переживати за те, що її може не вистачити. А таке трапляється, коли частина купленої плитки псується під час ремонту. Тому не варто відразу після закінчення ремонту викидати всі залишки матеріалу, адже через певний час знайти аналогічну плитку може бути просто неможливо.

Похожие статьи

Что такое тепловой насос: особенности, сфера применения
Что такое тепловой насос: особенности, сфера применения
На данный момент тепловой насос стал чрезвычайно популярным методом отопления домов. Это и не удивительно, …
Особенности первичного и вторичного рынка недвижимости Украины
Особенности первичного и вторичного рынка недвижимости Украины
Определиться с выбором, где лучше покупать квартиру, довольно-таки сложно. Покупатели выбирают между первичным и вторичным …
Жилые комплексы: почему они настолько популярные?
Жилые комплексы: почему они настолько популярные?
Статистика гласит, что на данный момент жилые комплексы чрезвычайно популярны среди потенциальных покупателей. Это и …
Что собой представляют жилые комплексы?
Что собой представляют жилые комплексы?
На современном рынке недвижимости на данный момент представлено огромное разнообразие различных типов недвижимости. Не исключением …
Как приобретаются квартиры в новостройках в ипотеку?
Как приобретаются квартиры в новостройках в ипотеку?
Ипотечное кредитование пугает многих потребителей, поскольку потребуется связать себя долговыми обязательствами с банком на долгие …
Жилье как инвестиция: стоит ли?
Жилье как инвестиция: стоит ли?
Инвестиции в жилье – самый верный способ сохранить и даже приумножить собственный капитал. Многие эксперты …