Кухонний фартух: якою повинна бути керамічна плитка?

Кухонний фартухХіба можливо уявити життя без керамічної плитки, практичної і довговічної, стійкої до впливу води, високих температур і хімічних засобів? Не дивно, що її вважають ідеальним матеріалом для оформлення кухонного фартуха.

Дійсно, фартух, виконаний з керамічної плитки, не тільки виглядає досить цікаво і надає людям можливість експериментувати з дизайном, але і повністю справляється зі своїми функціями. Щоправда, дифірамби керамічному кухонному фартуху потрібно співати лиш тоді, коли матеріал для нього обраний правильно.

Як підібрати плитку для фартуха на кухні?

Зараз кожен магазин сантехніки чи будівних матеріалів пропонує на вибір безліч видів плитки – їх настільки багато, що очі розбігаються. Проте варто відмітити: у керамічної плитки існує досить сильний конкурент – керамограніт. І якщо в якихось інших аспектах він може виграти, у справі «кухонний фартух» перше місце, безумовно, віддають плитці – її легко монтувати, різати, та й сам матеріал має велику кількість фактур і кольорів.

Як відмічають дизайнери, у малій кухні краще використовувати плитку, що не відрізняється за кольором від гарнітуру. Це допоможе візуально зробити простір кухні більшим. І чим цікавіший інтер’єр кухні, тим яскравішим повинен бути фартух.

Але обрати колір плитки – недостатньо. Необхідно визначитися і з тим, як вона буде змонтована, тобто яким чином буде оформлено фартух – класичним, а може кабанчиком? До речі, це два найбільш популярні типи укладання керамічної плитки. І підходять вони абсолютно до будь-якого інтер’єру.

На кухні і так забагато роботи, тому не треба ускладнювати собі життя і обирати маленьку плитку. Безумовно, чим більшим буде її розмір, тим простішим стане прибирання. Та й маленька плитка має чимало швів, що досить швидко стають брудними. Але не варто забувати про габарити кухні. Якщо вона невелика, краще віддати перевагу плитці середнього розміру. А от плитка серйозного розміру ідеально підходить для великих приміщень.

Здається, оформити фартух плиткою дуже просто. Це дійсно не важко, але даний процес має власні нюанси. Наприклад, завжди перед укладанням матеріалу варто перевірити розташування розеток. Можете повірити, їх хаотичний порядок відносно швів зіпсує вигляд кухні.

І не забувайте про запас. Краще купити на десять відсотків більше плитки, ніж потрібно, і не переживати за те, що її може не вистачити. А таке трапляється, коли частина купленої плитки псується під час ремонту. Тому не варто відразу після закінчення ремонту викидати всі залишки матеріалу, адже через певний час знайти аналогічну плитку може бути просто неможливо.

Похожие статьи

Как быстро погасить кредит: важные советы
Как быстро погасить кредит: важные советы
Каждый взрослый человек, хотя бы раз в жизни оформлял кредит. Однако статистика показывает, что кто-то …
Как выбрать снасти: секрет успешной рыбалки
Как выбрать снасти: секрет успешной рыбалки
На данный момент многие мужчины и женщины являются поклонниками такой сферы как рыбалка. Некоторые рыбачат …
Бюджетная теплица своими руками
Бюджетная теплица своими руками
Многие владельцы садовых участков часто задумываются о строительстве теплиц. На данный момент можно приобрести как …
Что такое кредит под залог недвижимости и стоит ли его оформлять?
Что такое кредит под залог недвижимости и стоит ли его оформлять?
На данный момент очень тяжело найти человека, который бы не слышал о таком типе кредитования, …
Правила сдачи в аренду квартиры
Правила сдачи в аренду квартиры
Жителям, проживающим в большом городе, приходится постоянно искать дополнительный заработок. …
Как проводить техническое обслуживание электростанций?
Как проводить техническое обслуживание электростанций?
Для электростанций, как и для любой другой техники важно регулярно осуществлять такой процесс как техническое …