Класичний стиль при оформленні вітальні

Класичний стильВ досить великих квартирах, а також у заміських будинках вітальня – це важливий елемент, інтер’єру якого надають велике значення. Дизайн кімнати, в якій найчастіше проводяться зустрічі і сімейні збори, в якій постійно багато людей, повинен плануватися, враховуючи думку кожного члена сім’ї . Це необхідна умова, як відмічають дизайнери.

Хоча модні тенденції в оформленні вітальнь постійно змінюються – популярності набирає той чи інший стиль інтер’єракласика, як відомо, ніколи не виходить з моди . Тому класичний стиль при оформленні вітальні завжди буде найкращим варіантом для тих людей, що хочуть отримати цікаву і візуально приємну кімнату, але ніяк не можуть вирішити, який стиль для її оформлення обрати.

Класичний стиль оформлення вітальні

Такий дизайн кімнати продумується досить ретельно. Якщо мова йде про вибір меблів, перевага віддається правильним формам, натуральним матеріалам, таким як шкіра чи дерево, мармур. Зрозуміло, що класичний стиль – це дещо формальний і строгий стиль, тому навіть кольорове рішення вітальні ретельно продумується. Власне кажучи, вибір завжди лежить на користь спокійних кольорів, що сприяють розслабленню і відпочинку . До того ж колір стін повинен гармонійно поєднуватися з кольором меблів. Найчастіше колір меблів підбирають до кольору стін, хоча буває і навпаки, коли якийсь предмет особливо запав у душу.

Якщо подумати про класичний стиль інтер’єру, в голові відразу з’явиться зображення різних дерев’яних меблів. Так, саме їх вибирають для створення відповідного стилю у вітальні.

Дуже часто в заміських будинках в вітальнях встановлюють камін. Дійсно, цей елемент є однією з головних рис класичного дизайну кімнати. І необов’язково це повинен бути справжній камін. Якщо існують певні проблеми з монтажем, можна просто купити електричний варіант.

Варто відмітити: класичний стиль в поєднанні з сучасною технікою виглядає трошки дико. Хоча наше суспільство вже не може без техніки, тому доводиться придумувати, як її замаскувати. Найкращий спосіб – помістити телевізор чи акустичну систему у ніші.

Але чому класичний стиль настільки популярний? Дизайнери відмічають: тому що він надає приміщенню якусь особливу атмосферу комфорту. Хоча не все так просто з класикою. Щоб такий стиль дійсно виглядав успішно у дизайні вітальні, він повинен бути «правильним»:

  • Наявність симетрії
  • Приємна кольорова гама
  • Наявність композиції, тобто наявність певно встановлених предметів, їх гармонійне групування довкола ключового предмета, що є центром усього приміщення, наприклад, довкола каміну.
  • Наявність вишуканих предметів в інтер’єрі: меблів, картин, вітражів, антикварних речей.

Похожие статьи

Учимся создавать идеальный интерьер
Учимся создавать идеальный интерьер
Правила удачного интерьера стары, как мир. Кажется, не знать о них сегодня – преступление. Но …
Как оформить квартиру в экологическом стиле?
Как оформить квартиру в экологическом стиле?
Экологический стиль – современный стиль интерьера, выбирая который люди создают вокруг себя полностью экологическую обстановку. …
О чем подумать перед визитом дизайнера?
О чем подумать перед визитом дизайнера?
Когда люди выбирают бытовую технику, они обычно обращают внимание на приличное количество параметров. Но зачастую …
Ошибки при оформлении квартиры со свободной планировкой
Ошибки при оформлении квартиры со свободной планировкой
Наиболее креативной планировкой квартиры считают свободную планировку. Впрочем, у нее имеются не сугубо преимущества, но …
Как необходимо хранить вещи в спальне?
Как необходимо хранить вещи в спальне?
Обычно спальня – небольшое помещение. Но многие используют его не совсем по назначению – не …
Делаем спальню уютнее: пять советов
Делаем спальню уютнее: пять советов
Многие дизайнеры говорят: от оформления спальни непосредственно зависит самочувствие человека. И они советуют внимательнее присматриваться …